Potrzanowo

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
50 928 PLN
Cena za m2
55,40 PLN
Powierzchnia działki
920 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Dostępne od
2021-03-10
Numer oferty
10/9288/OGS

Opis nieruchomości

Rarytas! Działki ze starodrzewiem kilkaset metrów od jeziora. Enklawa w Potrzanowie niedaleko Skoków. Działki z planem zagospodarowania pod rekreację indywidualną - dopuszczenie zabudowy działki domem i budynkiem gospodarczym bądź garażem. Do 20% zabudowy. Doskonała inwestycja - miejsce rekreacji dla siebie i swoich bliskich. Wyprawy rowerowe, spacery, wędróki po krainie wielu okolicznych i malowniczych jezior. Oferowana działka ma wystawę ogrodu od strony zachodniej. Istnieje możliwość zakupu większej nieruchomości.

Zakup u notariusza bez podatku PCC. Kontakt telefoniczny: 508 351 225.
Polecamy.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość zabudowy: 10
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro

Kontakt

Przedsiębiorstwo Inwestycji i Obrotu Nieruchomościami PION s.c.

Telefon:
603 054 588 i 504 146 804
E-mail:
pion@pion.com.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Przedsiębiorstwo Inwestycji i Obrotu Nieruchomościami PION s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Inwestycji i Obrotu Nieruchomościami PION s.c. z siedzibą przy Bolesława Limanowskiego 24/5, 60-744 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres pion@pion.com.pl… czytaj więcej